Ranking kabin półokrągłych 2020

prysznic

Co roku powstaje wiele rankingów dotyczących wyposażenia łazienek. Kabiny należą do tych, które z roku na rok się zmieniają. Producenci ich co rusz wprowadzają udogodnienia, dzięki którym dany model kabiny nie tylko wygląda jeszcze lepiej, to także jest łatwiejszy podczas czyszczenia i pielęgnacji. Istotną rolę odgrywa też cena, która nie zawsze wskazuje na produkt najwyższej jakości.

Często jest bowiem tak, że to właśnie kabiny, których cena nie jest zbyt wysoka uznawane są przez ekspertów jako lepsze, niż te droższe. Poniżej przedstawiamy ranking kabin półokrągłych według sprzedaży i opinii uzyskanych w naszym sklepie internetowym.

Najchętniej kupowane kabiny prysznicowe w naszym rankingu!

  1. Kabina natryskowa półokrągła Deante Vanilla jest jedną z częściej wybieranych przez klientów naszego sklepu. Model ten wykonany został z bezpiecznego hartowanego szkła, które to zostało pokryte specjalną powłoka Active Cover. Powłoka ta posiada właściwości hydrofobowe, dzięki czemu czyszczenie i pielęgnacja powierzchni jest bezproblemowa. Kabinę Vanilla można zamontować bezpośrednio na płytkach, dzięki czemu wpiszę się w wiele nowoczesnych aranżacji. Niewątpliwą zaletą tej kabiny jest także jej atrakcyjna i konkurencyjna cena.

Kabina natryskowa półokrągła Deante Vanilla

  1. Kabina prysznicowa Deante FUNKIA. Ten model kabiny posiada chromowane, klasyczne profile oraz system jezdny oparty na podwójnie łożyskowanych rolkach. Kabina została wykonana z grubego, bezpiecznego szkła, które jest estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Szkło zastosowane w drzwiach może być transparentne lub szronione. Ten model kabiny z łatwością dopasować można do wielu rodzajów brodzików tego samego producenta.

Kabina prysznicowa Deante FUNKIA

  1. Kabina natryskowa półokrągła Koło REKORD została wykonana z dobrej jakości szkła hartowanego. Ze względu na srebrne profile oraz kształt będzie idealnie nadawała się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych łazienkowych aranżacji. Kabina jest montowana na brodziku. Do wyboru są trzy ich modele: FIRST, Standard Plus oraz Simplo.

Kabina natryskowa półokrągła Koło REKORD

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *